Brevet hulpverleners

Met het bestuur van de Smokkelaars willen we graag en blijvend aandacht geven aan veiligheid tijdens onze activiteiten en dat in de brede zin van het woord. We gaan dit ook onder de aandacht blijven brengen in de volgende edities van deze nieuwsbrief, maar ook tijdens onze wandelingen. Een eerste aanzet was onze EHBO avond voorafgaand aan de “zurkel wandeling” in februari waar Dino en Godfried ism het Rode Kruis Maldegem ons informeerden over reanimeren en defibrilleren. Het doet ons ook deugd vast te stellen dat er onder onze leden meerdere gebrevetteerde eerste hulpverleners zijn, en dat er bij onze activiteiten altijd wel iemand van hen aanwezig is. Een ongeval is immers vlug gebeurd…

Zo behaalden onlangs nog 3 van onze leden hun officiële brevet na het volgen van de opleiding “eerste hulp” en “Helper” bij het Rode Kruis. Zij mochten hun brevet in ontvangst nemen door onze burgervader Koenraad De Ceuninck. Proficiat Sabine, Annick en Rika!

mvg,
Dino

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *